Trwa wybór Supertalentu w medycynie

Rozpoczęliśmy nabór do konkursu Supertalenty 2015. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.

W konkursie mogą brać udział młodzi lekarze (do 39 roku życia), którzy cieszą się autorytetem w swoim środowisku, a także wśród pacjentów i którzy mogą pochwalić się udokumentowanymi osiągnięciami naukowymi i/lub organizacyjnymi. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie liderów młodego pokolenia – lekarzy, którzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i predyspozycjom będą wpływać na zmiany w sektorze ochrony zdrowia w Polsce w najbliższych latach.

Kandydaci oceniani są w trzech kategoriach w skali od 1 do 10. Wygrywa osoba, która uzyska największą łączną liczbę punktów. Pod uwagę brane są osiągnięcia naukowe (m.in. granty, stypendia, publikacje, nagrody); zaangażowanie w działalność w przestrzeni publicznej (m.in. działalność charytatywna, związkowa, w stowarzyszeniach); oraz perspektywy dalszego rozwoju (szanse na wpływy w sektorze ochrony zdrowia w najbliższych latach).

Nagrodą dla osób, które zajmą pierwsze trzy miejsca w rankingu będą nagrody rzeczowe.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie organizatorom wypełnionego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie internetowej „Pulsu Medycyny” www.pulsmedycyny.pl.

 Formularze zgłoszeniowe należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: m.wysocka@pulsmedycyny.pl (w tytule wiadomości należy wpisać Supertalenty).

 

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze